UFUK YATIRIM YÖNETİM VE GAYRİMENKUL A.Ş.
Kullanım Koşulları
17.07.2019

Bu Sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her türlü fikri mülkiyet, FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş. veya bağlı şirketlerine aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır.İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş. sitesindeki bağlantılar sizi FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş. ağının dışına götürülebilir. FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş.,bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş. bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş. FFK bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek Fon Finansal Kiralama A.Ş. bağlı şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolayı arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır.FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş. veya bağlı şirketlerinden herhangi biri bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı ,içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş. sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş.'e ilettiğiniz her türlü bilginin(her tür yorum, öneri,fikir,grafik vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın,sınırsız kullanım hakkı yalnızca FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş.'nin mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş. Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş. sorumlu tutulmaz.

www.ufukyyg.com.tr